Śląskie Lakierowanie

Usługi oferowane przez użytkowników, np. chromowanie, malowanie proszkowe, szkiełkowanie.
Odpowiedz
piokuk10
Posty: 199
Rejestracja: 2012-04-08, 19:28
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125 KOS
WSK 175 DUDEK
Lokalizacja: Lisów
Kontaktowanie:

Śląskie Lakierowanie

Post autor: piokuk10 » 2014-03-12, 20:44

Witam
Tak jak w temacie mogę z przyjemnością zająć się lakierowaniem elementów z motocykli.
Na co dzień lakieruje samochody motocykle rzadko się zdarzają ale ofertę w dzisiejszych czasach trzeba mieć dość szeroką :)
Pracę staram się zawsze wykonywać na najwyższym poziomie, i przykładam sie do tego jak najbardziej tylko potrafię, nie mam opinii typu ze jak to nie moje to tylko żeby było ... Praca musi być wykonana na najwyższym poziomie !
Wracając jeszcze do lakierowania motocykli to wszystko co mieści się w komorze daje do piaskowania(nie maluję na rdzę która pozostaje we wżerach po wyczyszczeniu samym papierem ściernym.
Dla zainteresowanych wstawiam Fotki lakierowanego przeze mnie samochodu(malowałem maskę, 2 przednie błotniki, zderzak przód)
Obrazek
Kontakt
tel. 601439822
Priv lub e-mail Gileratyphoon@wp.pl
Pozdrawiam Piotr !!

ufik666
Posty: 7
Rejestracja: 2014-07-26, 22:39
GG: 0
Moje maszyny: 50-T1
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontaktowanie:

Re: Śląskie Lakierowanie

Post autor: ufik666 » 2014-07-28, 10:44

Mam rometa do pomalowanie jest w częściach był piaskowany i pokryty podkładem ale już trochę poleżał tak w garażu i ruda wychodzi , jaki koszt?

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości