tarcza kotwiczna WSK - prototyp

Tylko przedmioty wyjątkowe, modele unikatowe, małoseryjne. Obowiązkowo dodawanie zdjęcia przedmiotu i szerszego opisu.
Regulamin forum
Obowiązkowo w przypadku nowego wątku należy dodać do postu załącznik w postaci zdjęcia przedmiotu bądź też zrzutu strony oraz opisać przedmiot.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

tarcza kotwiczna WSK - prototyp

Post autor: czankete » 2020-04-18, 08:36

...na allegro pojawiła się oferta sprzedaży użytkownika o nicku longerr1 "Tarcza kotwiczna WSK prototyp"

https://allegro.pl/oferta/tarcza-kotwic ... 9157780216

opis sprzedawcy z branży jednoznaczny:
"Tarcza kotwiczna, bęben do wsk lub innego pojazdu ze Świdnika. Średnica jak zwykłego bębna."

cena wywoławcza 200zł / kup teraz 300zł

...czy ktoś z Was ma wiedzę na temat tej części? Zastanawiam się czy ta tarcza wyglądem przypominająca tę z np. Kosa pasowałaby do zwykłego koła Wsk. Nie widzę żadnej sygnatury? Od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie koncepcja połączenia zawiasu z Kosa ze zwykłym kołem ingerencji w zakotwiczenie lagi - to mogłoby być rozwiązanie ;-) ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
igor1956
Posty: 1316
Rejestracja: 2018-08-08, 19:43
GG: 0
Moje maszyny: Różne
Kontaktowanie:

Re: tarcza kotwiczna WSK - prototyp

Post autor: igor1956 » 2020-04-18, 08:54

Miałem kiedyś( z 20 lat temu) wsk z przodem od kosa a koło było zwykłe i tak się zastanawiałem jak to poprzedni właściciel zrobił..... :-?
Teraz już wiem że to był oryginał.... :-(
Za motórem panny sznurem ;)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości