bayu

bayu

Re: bayu

Post autor: bayu » 2023-02-04, 14:42

Mam prawo odnieść sie do bzdurnych prześmiewczych wypowiedzi, które emanują chamstwem niczym nie popartym Hejtem i prześladowaniem mojej osoby bo komuś sie wydawało i pomylił fakty techniczne mając na względzie tylko swoje widzimusie, Pisząc wywody w opiniach. Które co najwyżej wskazują na czyjąś niekompetencje tym razem Majsina1. Ale opinia poszła.

W przypadku problemów jest inny sposób ich rozwiązania czyli rozeznanie ew. porada techniczna w osobnym temacie, lub tel. zamiast tego Majsin1 i niektórzy podobni wybierają sposób hejtowania i bicia piany na zasadzie zrobię komuś złą opinie bo coś poszło nie tak, isze bzdóry będąc sfrustrowany że sobie nie radzi z mechaniką, żeby było na wykonawce majstra. Brawo. Frustratom typu Majsin1 mówię nie!!!.

Nie bierz sie za naprawę sprzęta gdy masz problem z mechaniką a gdy coś pójdzie nie tak skonsultuj to z wykonawcą. Czy jest to realne. Bo majster bedzie wiedział co ew poprawić lub czy mogła być taka przyczyna. To podstawowa zasada. Z której inteligentni korzystają i wtedy zawsze pomagam. Nieliczni wolą a nawet mogą pisać tematy obraźliwe, i nie można im zripostować bo sie obrażą. To poco wypisuje głupoty. No ciekawe.

Mam sporą rzesze zadowolonych forumowiczy z którymi współpracuje i nikt nigdy nie narzekał a ew niefrasobliwości techniczne rozwiązujemy kulturalnie. Czego nie można powiedzieć o niektórych widzach Skindera, Franqu, Majsinie1 i innych bogów techniki bez pojęcia w cudzych sprawach. itp.

I nie ważne ze ja nie miałem na to wpływu bo sobie sam zawalił i jeszcze mnie naciągnął to poszedłem mu na na rękę, i jeszcze mnie opluł na forum. Jakaś dziecinada i nie przetłumaczysz bo hejt poszedł. A z moich opinii zrobiono sobie stronę do żali i bicia piany. Na co ja nie wyrażam zgody bo od tego typu spraw jest rozmowa a nie szantaż albo hejt. Podobne osoby sa na forum wystarczy przypomnieć sobie hejt na tłoki Aliena, gdzie większość usterek wynika z innych przyczyn, tylko użytkownik juz ten fakt pomija i rozżalony pisze pretensjonalne opinie, żenada, Tak samo w tym przypadku.

Większość opinii o mnie jest pozytywna i realna zgodne z prawdą to też za nie dziękuje, ale nie pozwolę sobie aby ktoś mnie prześmiewczo obrażał z przyczyny własnych animozji, niku albo wcześniejszego hejtu, szczególnie gdy sam czegoś nie ogarnia, dostał rabat a wymagania ma z kosmosu bo jemu się wydaje.

Na stronie z opiniami nie prowadzi się blogu niech otworzy własny temat. Zamiast mnie naciągać i podpuszczać, żebym wysłał zdjęcia gdy sam nie kojarzy że prace były wykonywane w covid i kurier był nieczynny a komuś sie Coś odkleiło, no niestety nie każdy zleceniodawca jest obiektywny zdarza sie że niektóry na szczęście nieliczni i szukają problemów tam gdzie ich nie ma czyli po stronie wykonawcy w tym przypadku mojej wbrew ustaleniom, będąc do tego złośliwym. Po czym mają problemy z ripostą.

Macie regulamin to go stosujcie tam gdzie trzeba i jak trzeba. Wielokrotnie zgłaszałem tego typu sytuacje.
Ostatnio zmieniony 2023-02-05, 14:39 przez bayu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2220
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Skinder » 2023-02-04, 23:10

bayu pisze:Mam sporą rzesze zadowolonych forumowiczy z którymi współpracuje i nikt nigdy nie narzekał a ew niefrasobliwości techniczne rozwiązujemy kulturalnie. Czego nie można powiedzieć o Skinderze, Franqu, Majsinie1 bogowie techniki bez pojęcia w cudzych sprawach. itp.
Masz do mnie numer telefonu, jutro (niedziela 05.02) jestem cały dzień na miejscu - zadzwoń to porozmawiamy na ten temat...

bayu

Re: bayu

Post autor: bayu » 2023-02-05, 14:26

Skinder ja do Ciebie akurat nic nie mam, to taki skrót myślowy, Dotyczący swego czasu zamieszania na kanale i forum z przyczyn oglądających którzy nie wiedzieli co z czego wynikła usterka.

Raz chodziło coś się popsuło nie z mojej przyczyny to na wcześniejszym filmie ze składania np rometa widać jak napierdzielasz młotkiem przy składaniu bo ci zacieło wał i później się rozcentrował hehe;) twierdząc ze to moze moja wina bo zle wycentrowałem wał wywołała się burza, ale sam go wtedy skrzywiłeś czego nie sprostowałeś odrazu. I ludzie to podchwycili. Podobnie z wałem do wsk 175 który rozcentrowałeś w imadle po czym było wesoło i wzasadzie nie mam nic do Ciebie bo to było w ferworze składania i mogło Ci się zdarzyć ale tez tego nie sprostowałeś uznając za oczywiste, czego niektórzy nie kumają. Ja i tak z Tobą miałem dobry kontakt bo wszystko uzgadnialiśmy ale jak zapomnisz wspomnieć o tym na forum albo yutybie to niektórzy nie kumają i biją piane tak dla zasady. Trzeba czasem ostrożniej z ocenami przyczyn bo się robi nie potrzebny hejt. Ale z Tobą przynajmniej można pogadać sensownie. Dlatego zawsze cię polecałem. I na forum akurat często prostowałeś bicie piany ;) Naszą współprace wspominam dobrze. Chodziło mi bardziej o nawiedzonych oglądających yt którzy nie kumają oco chodzi tylko powtarzają. A czasem nie zawsze mozna odrazu trafnie zdiagnozować przyczynę.

maniek85
Posty: 139
Rejestracja: 2012-01-21, 21:09
GG: 0
Moje maszyny: wsk mo6 b1 2szt 68 i 70rok; mo6 b3 78r;m21w2 83r.
Lokalizacja: częstochowa
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: maniek85 » 2023-02-06, 00:42

Całe szczęście że nie wysłałem do Tego kolegi wału , na pewno o parę siwych włosów mniej. Oczywiście pozdrawiam baya i życze miłego bicia piany ;D

franq87
Posty: 1096
Rejestracja: 2012-11-05, 20:52
GG: 0
Moje maszyny: KILKA ŚWIDNIKÓW, RESZTA NIEWAŻNA
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: franq87 » 2023-02-08, 20:10

Bayu masz coś do mnie?

Awatar użytkownika
Szczepan
Posty: 1770
Rejestracja: 2009-05-14, 15:05
Moje maszyny: B3 Promot
Lokalizacja: Gródki k.Działdowa
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Szczepan » 2023-02-09, 09:31

Burzliwa historia Baya z forum zakończyła się już definitywnie, chyba że założy sobie drugie konto :mrgreen:
Ekipa WSKTurbo.pl
Dawniej Borewicz.

Awatar użytkownika
wkzarci
Moderator
Posty: 581
Rejestracja: 2012-12-22, 13:29
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 itp, itd.
Lokalizacja: PL
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: wkzarci » 2023-02-09, 10:02

Bardzo dobrze, myślę że jego sportowe wały i łożyska z NASA nikomu nie uprzykszą z forum życia.

Awatar użytkownika
raflo87
Posty: 357
Rejestracja: 2013-03-07, 08:44
Moje maszyny: WSK LC
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: raflo87 » 2023-02-09, 14:40

A historii tych wypełniaczy i tak byś nie zrozumiał...
Czy ma ktoś informacje ile wałów padło tak jak u Audiobasa?
Jestem rzadko na forum. Wiem że było 2 takie awarie.
Ja swój wał BAYA sprawdzałem po 1500km około i był dobrze wycentrowany.
Natomiast obawy pozostały bo dawniej coś czytałem na forum, że błąd technologii się wkradł w wałach WSK.(stopniowanie czopu przez Baya)
Liczą się same fakty. Wiadomo że te wypełniacze by do dziś nie wyschły.
Czy były jeszcze jakieś awarie oprócz tych dwóch zerwanych czopów?

Awatar użytkownika
tomcio
Posty: 803
Rejestracja: 2017-03-26, 13:24
GG: 0
Moje maszyny: WSK125 76r. 3 x wsk 175 . Wsk BĄK
Błękitna garbata trójka
Lokalizacja: Miechów
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: tomcio » 2023-02-09, 17:37

Mi bayu też kasę oddawał ....
Mieszkam nieopodal niego. Przyjrzyjcie się jak on odwraca kota ogonem zawsze .... Teorie dopowiada. Wątek zmienia ....
To typowy oszust
Ktoś napisze jedno krótkie i zwięzłe słowo. A ten pisze na pół strony odpowiedź .... On to specjalnie robił .
Ja miałem z nim 5 lat temu doczynienia i cały czas od tej pory na niego narzekają .......
Jest Bóg Jest WSK :-o

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: czankete » 2023-02-10, 15:06

....hmmm, chyba nie ma sensu nakręcać się i dorzucać już kolejnych kamyków do ogródka, czy tym bardziej nazywać bayu oszustem. Było naprawdę dużo czasu by wyrazić swoją opinię, zadowolenie, bądź też nie. Temat nie istnieje od dziś a bayu na swoją opinię pracował przez lata. Podejrzewam, że poza naszym forum jest tez niestety grono osób, które są niezadowolone z jego prac. Oferował przecież usługi miłośnikom innych marek :-? ....

...dla mnie jednak zagadką pozostaje fakt, że (przynajmniej na początku swojej działalności) bayu wykonywał naprawdę solidną i fachową robotę, później zaś nawet banalnie proste tematy były spaprane jakby wykonywały je dwie różne osoby? Czy i ewentualnie ile byłoby awarii wałów, które wyszły spod jego ręki, z wypełniaczami lub bez zapewne i tak się już nie dowiemy i możemy jedynie gdybać. Niektóre przecież nawet nie zdążyły ulec uszkodzeniu, ponieważ przed montażem trafiały do poprawki w ręce innego fachowca, przez co później faktycznie był sens zapakować je do silnika...

....zatem finalnie skoro dostał bana i nie ma nawet szans ustosunkować się do kolejnych wpisów (choć zapewne jego odpowiedzi i tak jak zwykle prowadziły by do niczego i usłyszelibyśmy milion wymówek) wydaje mi się, że nie ma sensu się nad tym tematem dalej pastwić ;-) ...

franq87
Posty: 1096
Rejestracja: 2012-11-05, 20:52
GG: 0
Moje maszyny: KILKA ŚWIDNIKÓW, RESZTA NIEWAŻNA
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: franq87 » 2023-02-10, 18:30

Odpowiedź jest prosta. Bayu grubych robót nie wykonywał sam, a zlecał komuś tam. On sam coś tam polerował, toczył proste rzeczy, robił wypełniacze, stosował patenty, modyfikacje na widok których mi osobiście robiło się nie dobrze. Opóźnienia wynikały z tego faktu, ktoś czegoś nie zrobił na czas ,Bayu się tłumaczył ,że grypa, że covid, kasę już przejadł ,a klient czeka. Drugie to stosowanie na siłę tych swoich patentów. Osobiście miałem silnik po tych jego agentach( olej w łożyskach głównych- patent na poprawę smarowania) i co mnie zdziwiło. Gość spuszcza się na obniżaniu głowicy, zmianie smarowania a pakuje kompletnie wyrombaną skrzynię, tulejki wylecialy ,silnik dzwoni ,w końcu się rozlatuje. Właściciel kontaktuje się ze mną czy mógł bym to poprawić ,miał kontakt bo kupił u mnie wał po regeneracji. Okazuje się ,że klient zlecił mu naprawę silnika Ale bez żadnych przeróbek. Na pretensje o zniszczoną głowice( zbyt dużo obniżona) Bayu kazał mu jeździć na benynie 98( żeby nie dzwoniło)No i co? Gość zbudował pewnien rynek, ale skupił się na sobie ,nie słuchał czego rynek oczekiwał. Był to na tyle niewielki rynek by uczyć się na nim i budować większy ,no ale potencjał poszedł w Las .
(Ps. Nie mogę dodać zdjęć ,mogę komuś wysłać jeśli by potrzeba było)

Awatar użytkownika
Sebastian440
Administrator
Posty: 1960
Rejestracja: 2007-01-02, 00:48
Moje maszyny: .
www.mr16bp.blogspot.com
Lokalizacja: Thorn Kupie polskie motocykle sportowe seba440t2@wp.pl
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Sebastian440 » 2023-02-10, 19:15

Do mnie klika osób napisało pw o tym, że spaprał im wały. Do tego te jego tłumaczenia w których chuj wie o co chodziło. Tych jego tunigów to nawet nie komentuje bo to były czasami tak zwalone rzeczy, że dziwiłem się o co w tym chodzi i czemu takie rzeczy robi dorosły facet... Koniec końców to wszystko złożyło się na wyrzuceniu go permanentnym z forum (ip,@,itp.). Jeśli powróci ban. Myślę, że nie jedna osoba z forum znalazła na nim klientów na swoje usługi. Albo promujemy ludzi za jakość (saviery, szczepany, audiobasy, mućki, ufosi itp.) Albo zejdzie to na psy (jeszcze większe). Forum mimo pierdolenia, że umarło dalej będzie funkcjonować, trochę lepiej lub gorzej. Ale jak przyjdzie komuś znaleźć jakie różnice były miedzy Z1 a Z2 to i tak wróci na forum :D
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: seba440t2@wp.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

LTI
Posty: 1
Rejestracja: 2023-02-14, 16:39
GG: 0
Moje maszyny: WSK-125

Re: bayu

Post autor: LTI » 2023-02-14, 19:33

Typowe Bicie Piany bo ktos zle skladal silnik zepsół wał zwalił na majstra tym tazem padlo na Baya i narobił szajsu. Przypomnijcie sobie kto zrobil patent na yz. I ktwo wspierał wospa. Nieladnie obgadywac kolegi zeby wybielić wlasne sumienia zwazywszy ze wypowiadaja sie osoby ktore nie zawsze z nim współpracowały.

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2044
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: jjaworskyy » 2023-02-14, 19:35

LTI pisze:
2023-02-14, 19:33
Typowe Bicie Piany bo ktos zle skladal silnik zepsół wał zwalił na majstra tym tazem padlo na Baya i narobił szajsu. Przypomnijcie sobie kto zrobil patent na yz. I ktwo wspierał wospa. Nieladnie obgadywac kolegi zeby wybielić wlasne sumienia zwazywszy ze wypowiadaja sie osoby ktore nie zawsze z nim współpracowały.
Konto zarejestrowane dzisiaj, Bayu daruj sobie : )))))))

Awatar użytkownika
Sebastian440
Administrator
Posty: 1960
Rejestracja: 2007-01-02, 00:48
Moje maszyny: .
www.mr16bp.blogspot.com
Lokalizacja: Thorn Kupie polskie motocykle sportowe seba440t2@wp.pl
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Sebastian440 » 2023-02-14, 19:39

jjaworskyy pisze:
2023-02-14, 19:35
LTI pisze:
2023-02-14, 19:33
Typowe Bicie Piany bo ktos zle skladal silnik zepsół wał zwalił na majstra tym tazem padlo na Baya i narobił szajsu. Przypomnijcie sobie kto zrobil patent na yz. I ktwo wspierał wospa. Nieladnie obgadywac kolegi zeby wybielić wlasne sumienia zwazywszy ze wypowiadaja sie osoby ktore nie zawsze z nim współpracowały.
Konto zarejestrowane dzisiaj, Bayu daruj sobie : )))))))
:lol: bajarzu znajdź inne forum i tam się promuj. Bez odbioru.
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: seba440t2@wp.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Awatar użytkownika
Mtx50
Posty: 247
Rejestracja: 2007-10-15, 16:45
GG: 2188809
Moje maszyny: WSK i inne
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Mtx50 » 2023-02-19, 01:01

Cześć, mam WSK, Fajny ten temat taki fabularyzowany :-) polecam Saviera.
Polskie motocykle ymmm klasa :-)

maniek85
Posty: 139
Rejestracja: 2012-01-21, 21:09
GG: 0
Moje maszyny: wsk mo6 b1 2szt 68 i 70rok; mo6 b3 78r;m21w2 83r.
Lokalizacja: częstochowa
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: maniek85 » 2023-02-19, 19:37

ja też mam WSK, HEH

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: czankete » 2023-02-19, 21:12

...tekst zamieszczony przez LTI jest tak charakterystyczny, że bez specjalisty od profilowania po sposobie pisania i sprawdzenia adresu IP od razu wiadomo kto jest jego autorem...

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość