:!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Awatar użytkownika
konan
Posty: 260
Rejestracja: 2007-06-12, 22:48
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: konan » 2008-02-13, 20:26

Wbicie się na zlot bez niczego nie ma takiego efektu i przeżyć jak przyjechać własnym sprzętem albo z nim na przyczepie i wziąć udział w przejeździe ze znajomymi i całym gangiem wskowym po mieście. Ale przecież nie można zabronić nikomu przyjazdu pociągiem lub autobusem po to by chociaż zobaczyć/poczuć te klimaty i zapoznać się ze znajomymi z forum. Nie można odbierać komuś przyjemności tylko dla tego, że coś nie wyszło lub nie ma możliwości. Z kolei zupełnie nie taktowne jest przyjechanie na taki zlot jakimś wschodnim lub zachodnim sprzętem i przechwalanie się takie jest moje zdanie na temat sprzeczki ;-)
miłośnik motocykli WSK-i zwłaszcza

Awatar użytkownika
pawel15
Posty: 1247
Rejestracja: 2007-01-31, 19:41
GG: 2782862
Moje maszyny: WSK B3 i "Kos" 1980, WSK B3 1977, WSK B1 1969
Lokalizacja: Dąbie
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: pawel15 » 2008-02-13, 20:47

Alien pisze:Tylko zastanawiam kto wymyślił taki beznadziejny termin tzn. pn-wt? Nie dało sie w weekend? Nieprzemyślane moim zdaniem...
Alien masz racje :). Tak to jak bym zdał w technikum to bym starszego namówił to może coś by wyszło :).

Awatar użytkownika
Alien
Posty: 1981
Rejestracja: 2007-03-13, 00:06
GG: 0
Moje maszyny: M21W2 '72, Romet Komar typ 100, Kobuz '82
Lokalizacja: Słomniki/Kraków
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Alien » 2008-02-14, 00:45

Problem nie polega na tym ze ja nie chce jechać na motocyklu czy tez boje sie pokonać dłuższą trasę - absolutnie nie! Pod tym względem jestem tego samego zdania co Żbiku..Rzecz w tym że moto pewnie będzie gotowe do czerwca, ale nie będę miał prawa jazdy, bo nie jestem w stanie wyrobić go na czas...

Co do nie wpuszczania 'pociągowych' motocyklistów to raczej nie ma obaw, bo wydaje mi sie ze zlot jest jak zawsze z okazji Dni Świdnika. Jak tylko będę mógł to pojadę, pociągiem czy tez helikopterem - trudno, lepszy rydz niż nic ;)

Awatar użytkownika
Jarek_kam
Posty: 306
Rejestracja: 2007-12-06, 21:26
GG: 0
Lokalizacja: Kamieńsk woj. Łódzkie
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Jarek_kam » 2008-02-14, 15:09

ja dopiero zaczynam robić kat. B a do A to jeszcze daleka droga.

Awatar użytkownika
Xabi
Posty: 292
Rejestracja: 2007-11-02, 17:26
GG: 0
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Xabi » 2008-02-14, 16:39

Ehhh ja tak samo :( Narazie nic z tego... :/ . WueSKą nie pojade bo nie mam prawka, a z kimś to nie bo stara by sie osmarkała ze strachu :| . Może za 2-3 lata wybiore się na Świdnik. Tylko nie wiem czy WSK, bo do Świdnika mam prawie całą polske do przejechania. Wolałbym autem starego :P .
->>.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸ < O.S.T.R. >.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.<<-

LSW
Posty: 4
Rejestracja: 2008-01-29, 18:33
GG: 0
Moje maszyny: 175w2
Lokalizacja: MEKKA czyli Świdnik
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: LSW » 2008-02-29, 14:06

wg mnie zlot odbędzie się w dniach 21-22 czerwca. Zawsze Dni Świdnika odbywają się w weekend. A następna przesłanką przemawiającą za tym jest to że ostatnim koncertem w niedzielę, na zakończenie imprezy, jest koncert gwiazdy. W tym roku będzie nią http://ira.art.pl/koncerty.php

Awatar użytkownika
mikolaj93
Posty: 23
Rejestracja: 2007-11-08, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: mikolaj93 » 2008-03-29, 20:31

To jest link do strony MOK w świdniku
http://www.mok.swidnik.pl/viewpage.php?page_id=13
MoTóR NiE UmIeRa NiGdY !!!
Zapraszam na kajaki http://www.kajaki-roztocze.pl/
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kusy
Posty: 30
Rejestracja: 2007-12-24, 17:17
GG: 2911139
Moje maszyny: WSK M06 B3, WSK RS, CBR F4i Sport
Lokalizacja: Mielec
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: kusy » 2008-04-20, 13:25

no ja sie chyba wybiore moją wiesią
Kiedy w baku jest brak, wtedy czuje się tak, jak bym leżał na wznak, wszystko mówiąc na wspak...

Awatar użytkownika
MarioM06
Posty: 108
Rejestracja: 2008-04-21, 22:09
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06B3 72 r.
Yamaha XTZ 660 Tenere
Lokalizacja: Pszczyna
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: MarioM06 » 2008-04-30, 08:25

Kos pisze:Kraków- Świdnik, to dużo i mało jak na Wueskę, jeśli pojadę to samochodem, chyba że ktoś z okolic krakowa jedzie Wueską. Zobaczymy jak się egzaminy poukładają i pozdają :P , ale mówiąc szczerze to chciałbym zobaczyć "Vaterland" moich maszyn ;-)
Chętnie terz bym pojechał WSKą, z okolic Krakowa może nie jestem ale i tak przez Kraków bym jechał. Może się dogadamy i pojedziemy razem??? niestety równierz egzaniny mnie czekają, ale na 90% moge jechać. Takiej wyprawy nie przegapię.
Babcia WSK na emeryturze.
(WueSKowa Turystyka :D)

Awatar użytkownika
Edi
Posty: 13
Rejestracja: 2008-04-03, 18:42
GG: 0
Lokalizacja: Chełm
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Edi » 2008-04-30, 12:55

Witam, możliwe, że również sie pojawie lecz bez moto. Duża strata, chodź zawsze będzie sie można pobratać z forumowiczami. :)

Fenix
Posty: 494
Rejestracja: 2007-01-30, 20:17
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOBUZ
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Fenix » 2008-04-30, 14:26

chodź zawsze będzie sie można pobratać z forumowiczami.
No tak, faktycznie! Tylko musicie popisać sobie na plecach: jestem forumowiczem ale nie chciało mi się jechać wueską!
Jak widać - robi się z tego zlotu taka wueskowo-korespondencyjna impreza. I jak tu się nie dziwić, że na drodze nikt z "normalnych" motocyklistów nie chce pozdrowić wueskowicza? A jak już pokiwa się "normalnemu" motocykliście łapką, to najczęściej nie odpowie - odwróci głowę i jedzie dalej.
I tak właśnie ciągnie się swąd za wueskowym światkiem!

No jeśli z Chełma masz za daleko, to co mają powiedzieć ci koledzy np. z zachodnich lub północnych rejonów Polski? Z Chełma to można - na dobrą sprawę - dopchać motocykl, na piechotę!!
e-kiosk FENIXa ==> http://fenix.nextpress.pl" target="_blank

Awatar użytkownika
bing17
Posty: 362
Rejestracja: 2007-02-16, 21:59
Moje maszyny: FSO 125p, CZ 516, Junak M10, Romet KadetM780,110
Lokalizacja: Łódź-Ruda.
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: bing17 » 2008-04-30, 16:20

Ja pierdykam Fenix, jakie Ty masz problemy. Nie każdy może przyjechać swoją WSK, liczy się przecież pasja, a nie kto czym przyjechał. Ktoś kto ma się spotkać na zlocie to się spotka, wystarczy wymienić się numerami telefonu i po sprawie. Gadanie, że ktoś kto nie przyjechał motocyklem jest gorszy albo coś w tym stylu jest poprostu śmieszne. Wiadomo, im więcej WSK na zlocie tym lepiej, ale jak ktoś nie może to nie może. To tak jak z pielgrzymkami do Częstochowy, jedni jeżdzą autokarem, drudzy chodzą na piechotę. Jak kto lubi i może :)

Awatar użytkownika
Jarek_kam
Posty: 306
Rejestracja: 2007-12-06, 21:26
GG: 0
Lokalizacja: Kamieńsk woj. Łódzkie
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Jarek_kam » 2008-04-30, 21:55

ciekawe fenix co ty byś zrobił jak byś miał np. ledwo skończone 18 lat nie miał prawa jazdy a Twoja wsk byla by bez dokumentacji, ciekawe

Fenix
Posty: 494
Rejestracja: 2007-01-30, 20:17
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOBUZ
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Fenix » 2008-05-01, 05:10

Ja pierdykam - bing17 - ty to masz wiedzę o zlotach! Naprawdę!
Byłeś ty chociaż raz na zlocie? Na jakimś jednym jedynym zlocie, a nie na pielgrzymce?
Chyba jednak nie, skoro ci się mylą zloty z pielgrzymkami. Jak będziesz jechał do świdnika (albo szedł na piechote - jak na pielgrzymkę) to nie zapomnij zabrać ze sobą różańca! I czapeczki z dużym daszkiem od słońca.
A do takiej pasji o jakiej ty mówisz to wcale nie potrzeba motocykla! Wystarczy zeszyt, tuba kleju i nożyczki do wycinania zdjęć i artykułów o motorach... :what: :hah:
e-kiosk FENIXa ==> http://fenix.nextpress.pl" target="_blank

Awatar użytkownika
bing17
Posty: 362
Rejestracja: 2007-02-16, 21:59
Moje maszyny: FSO 125p, CZ 516, Junak M10, Romet KadetM780,110
Lokalizacja: Łódź-Ruda.
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: bing17 » 2008-05-01, 10:06

Rozwalasz mnie. Fajnie by było jakbyś chociaż przeczytał mój post, a nie tylko jego nagłówek. Porównałem zlot do pielgrzymki dlatego, że nie ważne jest w obu przypadkach czym tam przybyłeś, tylko sam fakt bycia na zlocie/pielgrzymkę. Obiecuje że następny post napiszę bardziej jasno, abyś Ty też go zrozumiał. Ja mam 17 lat, nie mam prawa jazdy, to co ja już nie mogę na zlot pojechać, bo na motocyklu nie przyjadę ?? Jeśli tak, to chyba Ty nie rozumiesz co to jest zlot. Zauważ że nie wszyscy miłośnicy WSK są pełnoletni i mają prawo jazdy oraz zarejestrowany motocykl.

Fenix
Posty: 494
Rejestracja: 2007-01-30, 20:17
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOBUZ
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Fenix » 2008-05-01, 10:45

Fajnie by było jakbyś chociaż przeczytał mój post, a nie tylko jego nagłówek.
Jasne! Zwłaszcza że o pielgrzymce napisałeś w ostatnim zdaniu postu! :mad: :hah:
e-kiosk FENIXa ==> http://fenix.nextpress.pl" target="_blank

Awatar użytkownika
marwsk
Posty: 169
Rejestracja: 2007-01-02, 23:22
GG: 7969515
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: marwsk » 2008-05-01, 20:21

Fenix pisze:No tak, faktycznie! Tylko musicie popisać sobie na plecach: jestem forumowiczem ale nie chciało mi się jechać wueską!
Jak widać - robi się z tego zlotu taka wueskowo-korespondencyjna impreza. I jak tu się nie dziwić, że na drodze nikt z "normalnych" motocyklistów nie chce pozdrowić wueskowicza? A jak już pokiwa się "normalnemu" motocykliście łapką, to najczęściej nie odpowie - odwróci głowę i jedzie dalej.
I tak właśnie ciągnie się swąd za wueskowym światkiem!
Odrazu widac,ze zawodowiec... Benzyna we krwi, mlodoc spedzona pod motocyklem podczas remontow gdzies na skraju Kaukazu, dziesiatki butelek browaru i broda do pasa...

Zlot w Świdniku to nie tylko motocykle. Powiedzial bym,ze to bardzo charakterystyczna impreza.

Prawda jest,ze bez motocykli zabawy nie bedzie, ale zlot tworza nie tylko motocykle, ale rowniez, powiedzial bym glownie ludzie. Mozliwosc rozmowy, poznawania nowych ludzi. Ja przez forum poznalem osobiscie juz wiele osob, mysle,ze wiele osob za sprawa zlotu w Swidniku czy bazarow glownie w Lodzi poznaje sie osobiscie.

Chwala tym, ktorzy zabiora do Swidnika motocykle, glownie te zadkie lub krotkoseryjne, ale nie mozna ganic tych co przyjada pociagiem z wsk-a na fotografii.
Dodac nalezy,ze wiekszosc ludzi przyjedzie na zlot motocyklem na aucie lub przyczepie. Nie nalezy sie dziwic. Z Wroclawia jest to trasa rzedu 500km w jedna strone...
''Wielki Motórze. Swoja Przenajświetszą Benzynę zamień w wino ... aby pragnienie nasze ugasić''

Fenix
Posty: 494
Rejestracja: 2007-01-30, 20:17
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOBUZ
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Fenix » 2008-05-02, 05:26

O tym Kaukazie to chyba nie o sobie piszesz? Bo trudno uwierzyć, że przeraża cię trasa z Wrocławia do Świdnika a ty się na Kauzaz porywasz? Zbastuj jednak trochę, bo się zasapiesz w podróży (albo coś ci się stanie!). Zacznij od mniejszych dystansów, takich lokalnych raczej...

A ten swój post o zlocie wuesek - z motorami na... przyczepce - to raczej starannie wykasuj. Bo jak przeczytają to motocykliści z innych forów, to będzie obciach po pachy - i to na ładnych parę lat!!! Przecież będą się długo wyśmiewać z twojego pomysłu: na zlot... motocyklem na przyczepce!!! Dobre, to tylko na forum wueskowym mogło się zdarzyć!
Takie będą komentarze, takie będzie chichranie w necie, przez długie lata!!

A propos - obejrzałem sobie twoją stronę internetową: Odrazu widac,ze zawodowiec... Benzyna we krwi, mlodoc spedzona pod motocyklem podczas remontow gdzies na skraju Kaukazu,
Naprawdę ==> fachowa robota! Jak mało która strona internetowa... Nie wiadomo co bardziej podziwiać ==> twoje pomysły na zlot motocyklowy WSK, czy pomysły na stronę o wueskach?

A tu zrobiłem próbki twojej fachowej roboty (żeby inni mogli też to podziwiać)
Obrazek. Obrazek
e-kiosk FENIXa ==> http://fenix.nextpress.pl" target="_blank

Awatar użytkownika
wueskajarka
Posty: 314
Rejestracja: 2007-08-01, 22:37
GG: 5298596
Lokalizacja: G O R Z Ó W
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: wueskajarka » 2008-05-02, 10:01

Nie wiem co jest złego w przyjechaniu na zlot z zabytkowym motocyklem na przyczepce. Na Święcie Junaka to się dzieje i nikt się nie dziwi. Dodatkowo niektórzy przyjeżdżają na motorze (Honda, MZ czy też Junak) a małżonka czy koleś przywożą na przyczepce wypieszczone cudo w oryginale. Pojawia się też czasem ktoś z Sokołem 1000 czy innym cudem techniki. Troche to zachowawcze i smutne, ale nie każdy chce katować swój egzemplarz "starucha" na drodze (awarie, uszkodzenia, nie daj boże ktoś cię stuknie).

Natomiast jeśli standardem będzie zaraz taki zlot "przyczepkowy" no to faktycznie skończy się era motocykla ...
Idę pojeździć WSK a japonia niech troche pordzewieje w garażu !
Nie chcę kotka, nie chcę pieska - radość sprawi mi ... WUESKA !!

Awatar użytkownika
Kapiii
Założyciel
Posty: 601
Rejestracja: 2007-01-01, 23:11
GG: 2256655
Moje maszyny: .
WSK MR16T
WSK 2.66
Promot NC125
MTX 3-03
SKM 250
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: :!: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT WSK ŚWIDNIK 23-24 CZERWIEC 2008

Post autor: Kapiii » 2008-05-02, 11:15

Fenix pisze:A propos - obejrzałem sobie twoją stronę internetową: Odrazu widac,ze zawodowiec... Benzyna we krwi, mlodoc spedzona pod motocyklem podczas remontow gdzies na skraju Kaukazu,Naprawdę ==> fachowa robota! Jak mało która strona internetowa...
Otwórz oczy Fenixie, na stronie głównej pisze jak byk, "Strona w budowie", a więc można się domyślać, że strona jeszcze nie została ukończona.

Z tego tematu powoli robi się kłutnia, no ale w sumie się nie dziwię. Nie raz czytając Twój post Fenixie w różnych działach zastanawiam się czy to aby ty go piszesz.
Fenix pisze:A ten swój post o zlocie wuesek - z motorami na... przyczepce - to raczej starannie wykasuj.
Widać, że zapalony z Ciebie motórzysta. Na jakiejkolwiek imprezie motocyklowej nie byłem są ludzie, którzy jadą PKS-ami, są ludzie którzy jadą samochodami/zprzyczepką, a są też tacy, którzy jadą na swoich zabytkach. Czy zloty są organizowane tylko dla osób które jadą motorami? Gdyby tak było, albo imprezy tego typu byłyby pozamykane, albo były organizowane towarzysko w wąskim kole znajomych. Większość osób pojawiających się na zlotach to osoby, które przyszły/przyjechały podziwiać eksponaty czy też spotkać się. Myślę, że głownie takie imprezy to spotkania integracyjne, towarzyskie. Czy jeśli ktoś nie posiada motocykla, czy też go posiada a nie posiada prawo jazdy kat. A, czy też boi się rzucić w ognień, przejeżdzając swoją WSK, z która ma ciągle problemy, ładny szmat drogi, to znaczy, że wogóle nie powinien się pojawiać na tego typu imprezach? To jest absurd i naprawde dziwi mnie to co piszesz. Może jeszcze dodam:
Słownik języka polskiego PWN pisze: zlot
1. «wielkie publiczne spotkanie ludzi, którzy biorą udział w jakiejś imprezie»
2. «gromadzenie się dzikich ptaków w jednym miejscu»
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: kapiii@o2.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości