Szarpanie na jedynce.

Odpowiedz
Klaper
Posty: 71
Rejestracja: 2011-07-09, 12:05
GG: 0
Moje maszyny: Wsk m21w2
Wsk M06-64
Mz TS250
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

Szarpanie na jedynce.

Post autor: Klaper » 2011-07-21, 13:45

Witam was wszystkich jestem tu nowy i mam taki problem sprawilem soboie kobuza....i nie moge uporax sie z 2 usterkami po 1 szarpanie na 1 "jak kupilem szarpala wymienilem walek zdawczy z lozyskiem i bylo ok rozebralem znowu szarpie kupilem kolejne lozysko igielkowe zlorzylem i szarpie znowu nie mam sily ......:/ 2 sprawa to taka ze wszystko porobione wska zapie.... ladnie ale nie da rady jechac nia na wolnych obrotachjak dam gazu to przerywa prycha zdycha albo bardzo delikatnie gazu albo redukcja jak sa obroty to juz idzie bdb....pomozcie prosze

Awatar użytkownika
Karlicek
Posty: 193
Rejestracja: 2010-07-08, 12:53
GG: 7162090
Moje maszyny: M21 W2
M06 B3
Lokalizacja: Gniezno
Kontaktowanie:

Re: kobuz....

Post autor: Karlicek » 2011-07-21, 14:53

Szarpiąca jedynka w W2 to najczęściej sprawka połączenia tych dwóch trybów:
Nowy-1.jpg
Jeżeli oba nie są zbyt zużyte, czasem pomaga dobre zdystansowanie skrzyni. Jeżeli otwory w jednym albo kły drugiego są wyraźnie wytarte, trzeba by je zastąpić nowymi.
Z tego co piszesz to wydaje mi się, że gaźnik zalewa na niskich obrotach. Jeżeli dobra regulacja nie pomoże, pozostaje tylko nowy gaźnik albo regeneracja obecnego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ja się z panem zgadzam. Oczywiście, że jest to ukartowana robota określonych kół.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości