wydech wsk 125 - coś w nim lata

podwozie - nadwozie
Odpowiedz
exportsubripp
Posty: 1
Rejestracja: 2014-09-18, 22:23
GG: 0
Moje maszyny: wsk 125 m06b3
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontaktowanie:

wydech wsk 125 - coś w nim lata

Post autor: exportsubripp » 2014-09-19, 00:14

Witam , jestem na etapie doprowadzania mojej WSK 125 M06B3 do stanu sprzed lat. Zamontowalem juz nowy komplet z Almotu , cylinder , pierscienie i tłok, odpalilem , wsk odpalila od strzala , pojezdzilem chwile ale strasznie sie grzeje , dlatego nie przesadzam narazie. Co mnie zastanowilo, chcialem sprawdzic czy wydech jest drożny i odkrecilem go od kolanka i jak dmucham to jest przedmuch ale w wydechu w środku latają jakieś metalowe elementy, normalnie jak grzechotka. Co to moze byc? Wydechu nie da sie rozebrać a wygląda z zewnątrz bardzo ładnie, szkoda go wyrzucać i wkładac jakis zamiennik. Co o tym myslicie, czy ta usterka ma wplyw na własciwosci jezdne, moc silnika ? Ewentualnie czy ktos ma do sprzedania taki element w oryginale a jak nikt nie ma to mozecie mi polecic na alledrożyzna możliwie najlepszy wybór tłumika by byl on dobry trwały i nie odbiegal za bardzo od oryginalu? Chce miec tłumik koloru czarnego, tak jak teraz mam w oryginale. Pozdrawiam.

HunT
Posty: 129
Rejestracja: 2013-05-18, 22:06
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125
Lokalizacja: Trzebnica
Kontaktowanie:

Re: wydech wsk 125 - coś w nim lata

Post autor: HunT » 2014-09-20, 09:53

Tu masz na temat nowego tłumika http://www.wueska.pl/viewtopic.php?f=69&t=8957
Po krótce mówiąc, najlepiej od Hartmanna.
Moja maszyna i jej historia :} viewtopic.php?f=71&t=15749

Awatar użytkownika
Szczepan
Posty: 1771
Rejestracja: 2009-05-14, 15:05
Moje maszyny: B3 Promot
Lokalizacja: Gródki k.Działdowa
Kontaktowanie:

Re: wydech wsk 125 - coś w nim lata

Post autor: Szczepan » 2014-09-20, 10:52

Zawsze możesz rozciąć i zobaczyć co sie dzieje, ale wtedy i tak czy siak do malowania po całej akcji.
Ekipa WSKTurbo.pl
Dawniej Borewicz.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości