WSK 125 M06 B3

Odpowiedz
Janrusz
Posty: 2
Rejestracja: 2011-10-04, 18:31
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125, CRF 450, EXC 450, Simson
Lokalizacja: Gorajec
Kontaktowanie:

WSK 125 M06 B3

Post autor: Janrusz » 2011-10-04, 20:38

Witam. Nazywam się Krystian , Pochodzę z woj. lubelskiego, dokładnie okolice Biłgoraja. Motocykl odnowiłem z pasją i zaangażowaniem. Niestety nie posiadam na nią papierów ;(( Jeśli ma ktoś jakiś pomysł jak mogę ją zarejestrować to prosiłbym o poradę... MOZE byc na PW ;). W następnym roku kupię wsk 125 garbuska, od pierwszego właściciela w 100% oryginalną, lecz ona zostanie odnowiona o wiele lepiej. Dodaję zdjęcia z moją wiesławą i zachęcam do komentowania ;) POZDRAWIAM ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e1 ... 170c5.html
POSIADAM TAKŻE KONTO NA POLSKIEJ JEŹDZIE GDZIE MAM WIĘCEJ ZDJĘĆ Z ODNAWIANIA ORAZ OPISÓW. MÓJ NICK NA PJ TO Krymac1992 .

Awatar użytkownika
zmyngut
Posty: 686
Rejestracja: 2011-07-01, 10:20
GG: 0
Moje maszyny: wsk 125
Lokalizacja: Poniatowa
Kontaktowanie:

Re: WSK 125 M06 B3

Post autor: zmyngut » 2011-10-06, 08:04

Witam
Siem widzę lubelskie ożywiło nieco. Ładna wieśka ale trochę się przyczepię (sam nie mam ideału ale cudze łatwiej jakoś się krytykuje): Teleskopy tył to chyba powinny być nie szklankowe tylko ze sprężynami na wierzchu, tłumik z opaską- ten pewnie od starszego modelu, jeżeli masz możliwość to spróbuj odświeżyć chromy bo nie pasują nieco do tego ładnego lakieru i po prostu psują cały efekt, starter też już swoje przeszedł. Czy linka gazu nie jest jakaś tak nieco przykrótka- wygląda na taką co to przy skręceniu kierownicy sama gazu dodaje. W rączce gazu powinna być obsadka do linki - gadżet ale potrzebny. No i fajka na świecy a właściwie jej brak- sąsiedzi pewnie widzą w telewizorach i słyszą w radio, że odpaliłeś sprzęta hehehe. Poza tym fajna jest- widać że pracy w nią włożyłeś sporo- tylko te szczegóły poprawić. Co do rejestracji- to albo pozostaje ustalanie poprzedniego właściciela i łażenie po WK i użeranie się z tymi gnomami, którzy tam "pracują" (czarno widzę) albo żółte blachy w ostateczności ale to też bez pewnych wydatków się nie obejdzie. Ale jak sprzęt ma jeździć na legalu to to żaden wydatek bo warto-- a jak się to robi znajdziesz tu na forum. pozdrawiam.

Janrusz
Posty: 2
Rejestracja: 2011-10-04, 18:31
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125, CRF 450, EXC 450, Simson
Lokalizacja: Gorajec
Kontaktowanie:

Re: WSK 125 M06 B3

Post autor: Janrusz » 2011-10-06, 17:54

fajkę już założyłem co do wydechu i do amortyzatorów tył to masz rację :) myślałem że poprawią wygląd ;) Co do rejestracji to mam pewne rozwiązanie, mój kolega ma ramę z papierami i umową właściciela , on ma wsk na pola więc się zamienię z nim na ramy ;) co do chromów to w najbliższym czasie to zrobię lecz to kosztowne ale za to jaki efekt ;) Dzięki Ci bardzo za komentarz ;) I opinię . Pozdrawiam serdecznie ;)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości