"Nie Polecam" Michał Kreft

Usługi oferowane przez użytkowników, np. chromowanie, malowanie proszkowe, szkiełkowanie.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
Grinch
Posty: 220
Rejestracja: 2015-12-03, 00:26
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06 B3
WSK M06 B1
WSK M21W2 KOBUZ
Lokalizacja: PL
Kontaktowanie:

"Nie Polecam" Michał Kreft

Post autor: Grinch » 2024-05-20, 20:09

Witam wszystkich, nie polecam oddawania ocynku do Michała, po pierwsze czas oczekiwania na ocynk 24 elementów prawie 2 miesiące - sam zajmowałem się galwanotechniką przez 6 lat i każdy wie jakie były terminy i jakość...

drugą kwestią jest wmawianie, że "nie da się" ocynkować osiek od kół do połowy w ocynku i łby w chromie, co jest nie prawdą bo sam wykonywałem taką usługę...

a ostatnią żenującą rzeczą jest zgubienie części i wmawianie cytuję "no trudno, galwanizacja ciężka sprawa tak bywa czasem, co do osiek nie można zrobić pół na pół"

takżę jeżeli ktoś chce oddawać lub też się zastanawia, proszę sobie dać spokój, ponieważ człowiek nie analizuje co dostał i komu co wysyła...

nie ilość, nie ilość a jakość.

namiary na człowieka: https://www.facebook.com/profile.php?id=100003574682302

Tyle ode mnie...

Awatar użytkownika
krajdomini
Moderator
Posty: 174
Rejestracja: 2020-11-17, 17:44
Moje maszyny: WSK M06 B3 Kos 1985
Lokalizacja: łódzkie
Kontaktowanie:

Re: "Nie Polecam" Michał Kreft

Post autor: krajdomini » 2024-05-21, 08:51

Też u niego robiłem ocynki, wszyscy na grupie jak jeden mąż go polecali.
Na termin nie narzekałem (ale to było rok temu). Problem był taki, że ocynki były robione chyba na dwa rzuty, bo część elementów miała nieco inną pasywację, mimo, że ocynki miały wyjść "białe". Druga rzecz, to zgubienie najważniejszej tulei przedniego koła do Kosa, przy czym po zgłoszeniu problemu przysłał mi drugą taką samą, ale nie moją ;-)

Sumarycznie też nie polecam, ale z tego co mi się rzuciło w oczy gdzieś tam na grupie, to już ocynków nie przyjmuje.

Awatar użytkownika
Grinch
Posty: 220
Rejestracja: 2015-12-03, 00:26
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06 B3
WSK M06 B1
WSK M21W2 KOBUZ
Lokalizacja: PL
Kontaktowanie:

Re: "Nie Polecam" Michał Kreft

Post autor: Grinch » 2024-05-21, 09:37

krajdomini pisze:
2024-05-21, 08:51
ale z tego co mi się rzuciło w oczy gdzieś tam na grupie, to już ocynków nie przyjmuje.
informacja o zaprzestaniu wykonywania ocynków zbiegła się dziwnym trafem z moim częściami i częściami innego chłopaka, który jak mi stwierdził dostał w ogóle nie swoje graty... jednym słowem kpina i żenada.

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2221
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: "Nie Polecam" Michał Kreft

Post autor: Skinder » 2024-05-22, 01:14

Kilka razy zlecałem ocynk i chrom i było git, zarówno jakościowo, cenowo jak i pod względem terminów... Traf chciał, że akurat zebrało mi się trochę gratów i chciałem ponownie wysłać... Pierw odmówił, później że zrobi ale za 2 tygodnie, ostatecznie cisza... Wysłałem do Techświerku... Może i dobrze...

Awatar użytkownika
Jogurt
Posty: 328
Rejestracja: 2015-01-13, 13:07
GG: 0
Moje maszyny: Tylko polskie.
Kontaktowanie:

Re: "Nie Polecam" Michał Kreft

Post autor: Jogurt » 2024-05-27, 09:16

Z tego co widziałem po grupach to więcej osob na niego narzeka.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości