CZ Cross

czyli rozmowy o wszystkim
Odpowiedz
dawidEX
Posty: 50
Rejestracja: 2012-01-01, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: WSK b1
wsk m06 1958r
Cz 125/516 cross
Simson s51
motorynka
Lokalizacja: Dąbie
Kontaktowanie:

CZ Cross

Post autor: dawidEX » 2015-01-24, 11:20

Witam


Związku z tym że forum czcross.com - Officalne Polskie forum Motocykli CZ Cross umarło śmiercią naturalną.
Opuszczone przez założyciela admina , nałożona jest jakaś dziwna blokada czy coś w tym stylu shoutboxn nie działą nie da się zarejestrować ostatni user w 2013 nie da się wysyłać wiadomości na email i gg z strony.

W związku z tym Użytkownik "QBA" postawił forum na swoim serwerze - Forum ma bardzo ładną szatę graficzną i jest profesionalnie zrobione.

CZCROSS.PL

Trwają też dyskusję na starym forum czcross.com w temacie zastępczy shoutbox nad próbą przywrócenia mu funkcjonalności.

Zapraszamy również na strone czcross.ugu.pl -nie jets za profesionalnie zrobiona ale jest dużo ciekawych rzeczy związanych z CZ cross,
Download - serwisówki filmy itp,Galerja,Dział Giełda,Pożyteczne linki,Adresy ,Usługi i wiele innych.

Motocykle krosowe z pod marki CZ użytkuje bardzo wielu ludzi lecz nie ma miejsca w sieci gdzie mogli by się udzielac pomagac pytać itp...




Pozdro dawidEX

Romi81
Posty: 3
Rejestracja: 2015-02-12, 18:45
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: CZ Cross

Post autor: Romi81 » 2015-02-14, 12:14

Mam nadzieję, że zostanie wyratowane to forum, bo fajne było:)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości