Rajd Komara

Odpowiedz
junakjawa
Posty: 3
Rejestracja: 2012-06-13, 20:21
GG: 0
Moje maszyny: Komar, Junak, WSK 175,
Honda Shadow 750 C2
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Rajd Komara

Post autor: junakjawa » 2012-06-15, 06:09

Witam wszystkich
Chciałbym zaprosić wszystkich na rajd komara w Gorzowie Wielkopolsim organizowany we wrześniu, dokładna datę jeszcze podam, najprawdopodobniej będzie to 9 wrzesień. Impreza odbedzie się na torze motokrossowym bedzie wyznaczona trasa, oczywiscie możliwa do pokonania przez komary, ale na tyle trudna żeby się odpychać nogą. Cała akcja jest charytatywna pieniądze zebrane na imprezie przeznaczone będą na hospicjum lub inny ośrodek. Pierwotnie w rajdzie miały brać udział tylko komary i romety ale jest duże zainteresowanie posiadaczy wuesek, wiec będzie dodatkowy wyścig dla wuesek. Impreza jest organizowana przez TIM pod patronatem Pracowni Motocyklowej. Oczywiście będą kiełbaski, ciepłe napoje, zimne napoje ale wszystko bez alkoholu. Zamiast piwa można kupić paliwo. Na miejscu będzie można wypożyczyć komara jeżeli ktoś nie posiada swojego a ma ochotę wziąć udział. Po zakończonym rajdzie można zostać na miejscu, rozbić namiot lub będzie zorganizowany nocleg w ośrodku Pod Basztą w pobliskich Lubniewicach (dla zainteresowanych tylko umówienie telefoniczne).
Proszę o sugestie impreza jest otwarta organizujemy ją wszyscy TIM jest tylko wykonawcą.
Zapraszam
Kontakt w sprawie zlotu: Tomek 792 736 240
Ostatnio zmieniony 2012-06-23, 07:47 przez junakjawa, łącznie zmieniany 1 raz.

Stefan_siara
Posty: 22
Rejestracja: 2012-06-04, 22:03
GG: 2289519
Moje maszyny: wsk 125
Lokalizacja: Nowa Sól - GŁOGÓW
Kontaktowanie:

Re: Rajd Komara

Post autor: Stefan_siara » 2012-06-15, 14:43

Będę na 100%, ale jak będziesz miał konkretny termin to potwierdź! Oczywiście przyjadę WSK-ą! :-D

junakjawa
Posty: 3
Rejestracja: 2012-06-13, 20:21
GG: 0
Moje maszyny: Komar, Junak, WSK 175,
Honda Shadow 750 C2
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Re: Rajd Komara

Post autor: junakjawa » 2012-09-04, 06:09

Witam wszystkich ponownie
Już 9 września o godz. 14 odbędzie się spotkanie fanów starej motoryzacji zapraszam wszystkich na tor motocrossowy w Gorzowie Wielkopolskim przy ul Fabrycznej.
Pozdrawiam i zapraszam
tel. 792736240

junakjawa
Posty: 3
Rejestracja: 2012-06-13, 20:21
GG: 0
Moje maszyny: Komar, Junak, WSK 175,
Honda Shadow 750 C2
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Re: Rajd Komara

Post autor: junakjawa » 2012-09-17, 07:07

Witam
Chciałbym na łamach tego forum podziękować wszystkim, którzy przybyli na Pierwszy Rajd Komara. Na miejscu udało się zorganizować parę atrakcji dla dorosłych jak i dla dzieci, myślę, że wszyscy bawili się doskonale. Takie spotkanie jest kopalnią wiedzy, wspomnień i zabawy, zapraszam wszystkich za rok prawdopodobnie w tym samym miejscu o terminie będę informował wcześniej. Dziekuję również wszystkim zespołom, które zagrały dla nas oraz klubowi Mana Mana za wsparcie techniczne oraz wszystkim osobom, którzy bezinteresownie przyczynili się do realizacji tego pomysłu.
Pozdrawiam Tomasz Skrzyniarz
Pracownia Motocyklowa

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości