Szarpie a czasami wypada 3 bieg

Odpowiedz
DragonForce
Posty: 57
Rejestracja: 2012-04-15, 12:37
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125
Lokalizacja: Zamość
Kontaktowanie:

Szarpie a czasami wypada 3 bieg

Post autor: DragonForce » 2013-04-08, 21:49

Witam ostatnimi czasy szarpie mi 3 a nawet od czasu do czasu wypadnie , ostatnio rozebrałem silnik i wymieniłem zębatke ,i dalej to samo ,czytałem troche o tym i pisałi że to może być wina np luzów na łozysku od wałka głównego ,sprawdzałem u sb ,luzy mam ,ale mam je od paru dobrych lat,również pisało że to mogły byc luzy na tulejkach i też mam małe luzy ale wcześniej nie było takich problemów , zębatka jest troszke pościerana ale bardzo mało ,nie będe się trzymał tylko jednej rzeczy potrzebóje więcej przypuszczeń :P Pomożecie?

Awatar użytkownika
Adrian.
Posty: 247
Rejestracja: 2012-04-26, 14:42
GG: 11487935
Moje maszyny: Jawa 350
WSK 2xM06B3
Lokalizacja: Okolice Szczytna
Kontaktowanie:

Re: Szarpie a czasami wypada 3 bieg

Post autor: Adrian. » 2013-04-08, 22:47

Z takim podejściem na pewno bedziesz miał 100% sprawny motocykl. Chłopie takie luzy już dawno powinieneś zlikwidować. Samo łożysko które ma u Ciebie luz kosztuje w granicach 5-15 zł zależnie od tego jakiej firmy kupisz , tulejki w karterach piszesz że tez mają luz , to na co czekać? Aż wyrucha Ci gniazda na tulejki? Tulejki tez majątek nie kosztują , zwykłe z allegro wystarczą +/- 5 zł, bo inne wątpię żebyś znalazł - chyba że sobie dotoczysz.


Piszesz że były te luzy - i że chodziło pare lat , ale w końcu chyba jest jakaś granica, w której mieści się wytrzymałość rzeczy martwych? Wymień te łożysko na zdawczym i na koszu , i te tulejki , zobacz czy na choince od trybów nie wyrobiły sie "frezy".

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości