Strzelanie w przednim kole

Odpowiedz
itkas
Posty: 15
Rejestracja: 2014-10-28, 20:40
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontaktowanie:

Strzelanie w przednim kole

Post autor: itkas » 2014-11-17, 19:39

Witam mam pewien problem... Postanowiłem naciagnąć hamulec przedni w wsce. Wszystko było by ok gdyby nie to ze po naciagnięciu koło sie toczy i w pewnym momencie strzela i przeskakuje coś w bębnie jak popuszcze go do momentu braku jego efektywności jest ok... Rozebrałem koło okładziny wygladaja ok i reszta tez. Może ktos wie co moze byc tego przyczyną? jeszcze postaram sie o zdjecie bo tak czy owak musze rozebrac to jeszcze raz;/

MakarM06
Posty: 13
Rejestracja: 2014-06-29, 14:56
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06B3 1975r.
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka
Kontaktowanie:

Re: Strzelanie w przednim kole

Post autor: MakarM06 » 2014-12-06, 22:11

Mi tak strzelało jak nie przykręciłem nakrętki od blokady bębna hamulcowego, może masz za słabo tą nakrętkę przykręconą, albo nie masz jej w ogóle. Sprawdź to i napisz.

itkas
Posty: 15
Rejestracja: 2014-10-28, 20:40
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontaktowanie:

Re: Strzelanie w przednim kole

Post autor: itkas » 2015-01-11, 16:53

Rozwiązano! A więc tak okazało sie ze kapa (ta wraz ze szczekami) od przedniego koła "wpadała" za głęboko w koło przyczyną było wyrobienie sie ów kapy (ciezko to opisac pokaze na zdjeciu) oraz otwór na ośke był wyrobiony za duzy wymieniłem tą kape i pojawił sie hamulec i nic nie obciera i strzela. Na zdjeciu zaznacze wszystko dla potomnych
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości