przerejestrowanie niekompletnej wsk

Odpowiedz
pawelek
Posty: 74
Rejestracja: 2010-02-23, 20:09
GG: 7512209
Lokalizacja: rynarzewo
Kontaktowanie:

przerejestrowanie niekompletnej wsk

Post autor: pawelek » 2011-01-08, 19:55

Witam. Postanowiłem w końcu przerejestrować WSK na siebie lecz przypomniało mi się że WSK jest rozłozona z powodu długiej renowacji. Teraz moje pytanie; PZU opłacam na bieżąco mam biała tablice, dowód rejestracyjny na starego właściciela wraz z umowa brakuje tylko lub aż przeglądu technicznego czy mogę w takiej sytuacji przerejestrować motor. Na przegląd nie pojadę bo na razie się nie da i nie wiem kiedy się da a chciałbym mieć już dokumentacje podbitą swoimi danymi. Ma ktoś jakieś pomysły lub zaprzyjaźnionego diagnostę.
kupię b1 z dokumentami

Awatar użytkownika
BAŻANT
Posty: 61
Rejestracja: 2008-03-01, 10:47
GG: 12682277
Lokalizacja: Dominowo
Kontaktowanie:

Re: przerejestrowanie niekompletnej wsk

Post autor: BAŻANT » 2011-01-08, 21:16

bez przegladu nie masz szans na przerejestrowanie pojazdu, musisz zagadac z diagnosta lub z kimś kto ma znajomości na stacji kontroli pojazdow zeby ci podbil przeglad, bedzie cie to kosztowalo napewno wiecej, przynajmniej o 0,5l wodki :). Druga opcja to zlozyc motor i samemu sie udac na przeglad

Awatar użytkownika
Maniekk
Posty: 327
Rejestracja: 2007-08-08, 12:57
GG: 2028919
Lokalizacja: ŚWIDNIK
Kontaktowanie:

Re: przerejestrowanie niekompletnej wsk

Post autor: Maniekk » 2011-01-09, 00:44

Trzecia opcja napisać od początku Umowę K/S i nie wpisywać daty, datę się wpisuje po odrestaurowaniu albo złożeniu. Czemu nikt o tym nie myśli tylko potem ludzie płaczą? Innych opcji nie ma.
LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE

Awatar użytkownika
BAŻANT
Posty: 61
Rejestracja: 2008-03-01, 10:47
GG: 12682277
Lokalizacja: Dominowo
Kontaktowanie:

Re: przerejestrowanie niekompletnej wsk

Post autor: BAŻANT » 2011-01-09, 11:55

Maniekk pisze:Trzecia opcja napisać od początku Umowę K/S i nie wpisywać daty, datę się wpisuje po odrestaurowaniu albo złożeniu. Czemu nikt o tym nie myśli tylko potem ludzie płaczą? Innych opcji nie ma.
a co ma data na umowie K/S do zarejestrowania , pawelek nie może przerejestrowac z powodu braku przegladu ktory jest wymagany podczas przerejestrowania. Data na umowie nie jest tak istotna, teoretycznie masz 30 dni na dokonanie przerejestrowania pojazdu na siebie, ale praktycznie jak przyjdziesz nawet po roku do WK to musza ci zarejestrowac motocykl i nie ma zadnej kary za spoznienie sie , sam to przerabialem wiec wiem ;). Najwazniejsza rzecza jest oplacenie skarbowki na ktora masz 14 dni , a reszta to pikuś :)

Awatar użytkownika
xradusx
Posty: 460
Rejestracja: 2009-09-13, 19:25
Moje maszyny: TT600R
AWO425T
Lokalizacja: Münster
Kontaktowanie:

Re: przerejestrowanie niekompletnej wsk

Post autor: xradusx » 2011-01-15, 17:11

pawelek pisze:lub zaprzyjaźnionego diagnostę.
Paweł poszło pw

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości